Polaroid арт: Додай акварельних фарб до вашого зображення Polaroid: інструкція

 

Коли ви використовуєте акварельні фарби на Polaroid, не має значення, скільки років вашій фотографії Polaroid. 

Згідно з веб-сайтом Polaroid, хімічні речовини на Polaroid повністю не висихають, приблизно до 30 днів. Однак, з досвіду, Polaroid фото зроблені принаймні кілька годин тому, хімікати достатньо сухі для цього акварельного експерименту.

Здебільшого такий проект із знімками, можна робити яким менше тижня. Але є приклади з відбитком Impossible Project 10-річної давнини та фотографією на плівку Polaroid SX-70 річної давнини, але з менш вражаючими результатами, ніж полароїди денної або тижневої давнини. Отже, майте це на увазі залежно від бажаних результатів.

У цій статті розповімо, як додати акварельні фарби до ваших фото Polaroid, поради щодо отримання кращіх результатів і що робити з картками, коли ви закінчите!

 

Якщо вашому фото Polaroid принаймні кілька годин, ви можете скористатися цими кроками, щоб створити намальований аквареллю Polaroid.

Крок 1:


Почніть із фото Polaroid — того, що ви зробили на камеру Polaroid

Плівка кольорова або чорно-біла. З обома можна працювати. Але це має бути саме Polaroid… Не працюватиме з іншими брендами миттєвої плівки, такими як Fuji Instax.

 

Крок 2:


За допомогою ножиць або канцелярского ножа відріжте верх задньої частини Polaroid і обережно зніміть підкладку.

У вас буде дві частини: передня частина з білим проявником/зображенням і задня частина.

Відріжте верх заднього шару Polaroid, щоб можна було зняти підкладку.

Зліва: передня частина з хімікатами та зображенням
Праворуч: підкладка Polaroid

 

Крок 3:


З двох частин вам знадобиться передня частина із зображенням. Задню частину можна не враховувати.

З цією передньою частиною почніть змивати емульсію/хімічні речовини з Polaroid звичайною водою. Хімічні речовини знаходяться на тильній стороні передньої частини.

Коли емульсія стане вологою, візьміть пензлик і обережно зміщювати емульсію, щоб вона почала розсипатися.

 

Змийте хімічні речовини із зворотного боку передньої частини Polaroid.

Обережно послабте емульсію щіткою.

 

Крок 4:


Головна весела частина – АКВАРЕЛЬ!

Тепер, коли хімікати змито, а емульсія стала рідкою, ви можете обережно пофарбувати аквареллю тильну сторону вашого Polaroid.

Додайте багато-багато води, щоб не розірвати емульсію. Якщо ви хочете, щоб кольори були більш яскравими, використовуйте більше фарби з усією цією водою.

Коли ви задоволені своїми кольорами, дайте йому висохнути (фарбою/емульсією догори) принаймні 24 години... можливо, більше.

Додавання акварелі на Polaroid.

Дайте Polaroid повністю висохнути.

Результат, на який можна поєднати зі стилем Вашої фото книги

 

Бонус – використання Polaroid фото, яку ви щойно зробили

Бонус чи випадковість? Спробуйте ту саму техніку, що й вище, але з дуже свіжим знімком Polaroid. Повністю проявленим, але хімічні речовини, що проявлялися, ще не сухі. Наприклад Polaroid знімок, якому було близько 20 хвилин.

Розріжте верхню задню частину Polaroid, роз’єднав передню і задню частину, емульсія має залишитися на підкладці, тобто прозора пластикова передня частина Polaroid – це те, що знадобится.

Воно дозволить буквально нанести фарбу поверх фотографії, що дуже круто. Це особливо добре виглядає на чорно-білій плівці.