Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: browser в функции device_detector_preprocess_html() (строка 146 в файле /home2/filmphot/ipolaroid.com.ua/sites/all/modules/device_detector/device_detector.module).

Основні помилки

 

У цій статті я розповім, як приручити фотоапарат Polaroid і не допустити помилок.

Помилка 1. Фотографія жовта.

 

Ці кадри засвічені. Можливі причини.

А) Не прибрали фотографію у темряву (фото №2). Фотографії дуже чутливі до світла, коли вони тільки виходять з фотоапарата. Потрібно відразу прибрати їх у будь-яке темне місце (книжка, кишеня – будь-що) хоча б на 2-3 хвилини. Після цього фото можна переглянути. Але до фінального стану фотографія буде виявлятися ще близько доби. Краще покласти фотку на цей час теж у якесь темне місце.

Б) Знімали за дуже яскравого світла. Дуже білий сніг + сонце (фото №1).

В) Сонце відбилося від води чи Сонце було позаду ,а дивилося вас. (Фото №3)

Помилка 2. Фото дуже темна.

Там, де ви знімали, дуже темно і ваш фотоапарат без спалаху. Намагайтеся знімати в приміщенні при хорошому освітленні або поруч із освітлювальними приладами. Але не підходите до об'єкта зйомки дуже близько, інакше може вийти кадр.

Якщо фотографія виходить темна, то у фотоапараті має бути поправка експозиції світлішою або темнішою, змініть значення і спробуйте ще раз.

 

Помилка 3. Плівка потекла.

У нових касет якість гірша ніж у старих + бувають ефекти розмиття (начебто частина касети витекла), це нормально! У цьому вся суть Polaroid!

У касеті може бути від 2 до 5 розмитих кадрів. А можуть бути й усі. Це нормально.

Розмиття може бути як згори, і знизу. Намагайтеся помістити особи, предмети, які хочете сфотографувати, ближче до центру кадру.

Коли фотографія вилазить із фотоапарата, не торкайтеся її, це також може вплинути на розподіл емульсії та величину підтікання. Прикривайте кадр від засвічення тільки в останній момент, коли він виліз майже повністю (до цього він прикривається плівкою автоматично).

 

Помилка 4. Кадр білий.

Скорійш за все це серія чорно-білих касет, які потрібно одразу ховати у темне місце. Якщо ви дотримуєтеся вищеописаного правила, перевірте налаштування експонометра. Якщо у вас на всіх положеннях все одно білий знімок, значить проблема з фотиком, можливо, експонометр помер, можливо, пружина витримки ослабла.

 

Помилка 5. Кадр не вилазить.

На деяких фотоапаратах, зазвичай, професійних при використанні фільтрів або іншої плівки. Наприклад, SX-70 при використанні 600-ї плівки. Приклад фото вище.

Якщо ви звернете увагу зверху маленький підтік-це від щипців.

Що робити? Потрібно зайти до темного приміщення. Важливо, щоб було зовсім темно, навіть трохи світла зіпсують кадр! Або зробити з куртки ковпак (кладемо фотоапарат у куртку, руки просовуємо в рукави і на дотик діємо).

Отже, ви відкриваєте лоток для касети і підтягуєте верхню фотку (яку зробили) вгору і вперед, при цьому касету треба трохи витягнути, щоб коли ви вставите фотоапарат подумав, що це нова касета і видав знімок.

Підтягнути можна нігтями або щипцями. Намагайтеся тримати фото тільки за рамку і не торкатися кадру, щоб не було підтікання, як у прикладі.

 

На фотографії білі "розриви" смужки

 

  

 

З'являються у випадковому порядку, над кожної касеті. Можуть бути як на одному знімку, так і серією. Вважається нормою, не є дефектом. Належить до природних ефектів плівки полароїд.

 

Чому на полароїд або instax не проявляється фото.

Скорійш за все ви щойно зробили кадр, потрібно почекати хоча б пару хвилин)

Якщо фото повністю біле, то плівка засвічена. Таке трапляється, якщо кришку фотоапарата відкривали після того, як вийшов перший захисний кадр. Якщо ж відкрити фотоапарат все ж таки потрібно з якихось причин, робіть це у повній темряві, так плівка залишиться не засвіченою.

 

На фотографії з'являються смуги.

Це також нормально. Буває так, що на колір фотці при першому прояві може залишитися синя смуга. Через добу вона виявиться до кольорового стану, але все одно залишиться помітною. Смуги можуть бути як вертикальні, і горизонтальні.

Також потрібно чистити ролики, через які проходить кадр! -після кожної касети

 

Фотографія не різка.

Якщо підійти дуже близько, фотоапарат не зможе сфокусуватися (якщо немає макрорежиму або він не включений).

Не забувайте - щойно знятий кадр краще не гнути т.к. фарба ще не кристалізувалася (не підсохла), але для творчості якраз можна поекспериментувати. Також знятий кадр краще відразу помістити в темне місце – це запорука добре експонованого та різкого знімка.

Вдалих знімків!